Kadra szkoły

Zaloguj

Kadra szkoły

Piątek , 08 września  2017 

KADRA PEDAGOGICZNA
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko/Przedmiot

1.   

Zaleśny Dorota

Dyrektor Szkoły

2.   

Krakowska Agnieszka

Wicedyrektor Szkoły

3.   

Ostrowska Alicja

Wicedyrektor Szkoły

4.   

Tabiś Bożena

Wicedyrektor Szkoły

5.   

Adamczyk Anna

Fizyka

6.   

Ambrozik Elżbieta

Informatyka, technika

7.   

Baran Alina

Matematyka

8.   

Basierak Anna

Wychowanie fizyczne

9.   

Bernatowicz Beata

Muzyka, plastyka

10.   

Borowicz Beata

Biblioteka

11.   

Ciurej Wiesław

Edukacja wczesnoszkolna

12.   

Czapla Małgorzata

Język polski

13.   

Drabik Marta

Pedagog

14.   

Gaik Tomasz

Język hiszpański

15.   

Gawin Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna

16.   

Rutka – Gniadek Agnieszka

Matematyka

17.   

Gnutek Joanna

Język polski

18.   

Gubernat Maciej

Wychowanie fizyczne

19.   

Hołda Monika

Język niemiecki

20.   

Ignasik Małgorzata

Chemia

21.   

Irla Elżbieta

Biologia

22.   

Jacek Anetta

Plastyka, świetlica

23.   

Jasiak Aneta

Świetlica

24.   

Ks. Jaworski  Piotr

Religia

25.   

Kiecka Kornelia

Język polski

26.   

Kiełtyka Agnieszka

Nauczyciel wspomagający

27.   

Kowalska Ewa

Edukacja wczesnoszkolna

28.   

Kozioł Mariola

Edukacja wczesnoszkolna

29.   

Krakowska Małgorzata

Język angielski

30.   

Król Małgorzata

Muzyka

31.   

Kuźmin Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

32.   

Lany Anna

Język angielski

33.   

Leśniak Bernadeta

Wychowanie fizyczne

34.   

Lisińska Agnieszka

Język angielski

35.   

Łabno Jolanta

Język polski

36.   

Łątka Krystyna

Biblioteka

37.   

Machalska Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna

38.   

Michalska – Wołowicz Justyna

Psycholog

39.   

Michoń Joanna

Matematyka

40.   

Ks. Mikulski Piotr

Religia

41.   

Morawicka Monika

Język angielski

42.   

Muciek Anna

Język polski

43.   

Mukawa Monika

Edukacja wczesnoszkolna

44.   

Ks. Nosal Grzegorz

Religia

45.   

Nosal Joanna

Język polski

46.   

Nosal Urszula

Historia

47.   

Nowak Artur

Pedagog

48.   

Nowak Marta

Technika, informatyka 

49.   

Piskorska Agnieszka

Przyroda

50.   

Plebanek Renata

Plastyka, informatyka

51.   

Plewczyńska Renata

Historia, j. polski, świetlica

52.   

Prendota Renata

Geografia

53.   

Ptasznik Agata

Matematyka

54.   

Romańska Bernadeta

Historia

55.   

Skwarło Danuta

Przyroda

56.   

Smutek Katarzyna

Język angielski

57.   

Sobół Małgorzata

Język angielski

58.   

Sokalska Kinga

Wychowanie fizyczne

59.   

Starzec Alicja

Język niemiecki

60.   

Ks.Stós Rafał

Religia

61. 

Surdej Agnieszka

Wychowanie do życia w rodzinie

62.   

Szczerba Agata

Nauczyciel wspomagający

63.   

Szczęch Katarzyna

Nauczyciel wspomagający

64.   

Szostak Łukasz

Wychowanie fizyczne

65.   

Trawińska Justyna

Świetlica

66.   

s.Trzaska Agata

Religia

67.   

Wajda Bożena

Edukacja wczesnoszkolna

68.   

Walloni Janina

Matematyka

69.   

Wantuch Mariola

Język polski

70.   

Wijas Marta

Edukacja wczesnoszkolna

71.   

Wojtanowska Alina

Edukacja wczesnoszkolna

72.   

Wolan Monika

Edukacja wczesnoszkolna

73.   

Wołowicz – Guzik Barbara

Język angielski

74.   

Woźniak Agnieszka

Nauczyciel wspomagający

75.   

Wójcik Ewa

Chemia

76.   

Wrona Grzegorz

Wychowanie fizyczne

77.   

Zelek Edyta

Świetlica

78.   

Zelek Zofia

Wychowanie fizyczne

79.   

Żak Antoni

Warsztaty teatralne